Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Rüyada Sevgili Görmek
Rüyada Sevgili Görmek
20
Tem

Rüyada sevgili görmek nedir,
Rüyada sevgili görmek ne demek,
Rüyada sevgili görmek ne anlama gelir,
Rüyada eski sevgiliyi görmek,

Bir çok insanın sıkça karşılaştığı bu rüya hakkında birazcık bilgi aktaralım :)

RÜYADA SEVGİLİYİ GÖRMEK

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma; eski bir sevgili ise uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine; evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir.

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, güzel bir evliliğe yorumlanır. Eski bir sevgili görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğini belirtir. Evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile huzurunuzun bozulacağına yorumlanır.

Rüyada sevgilinizi görmek, sevgilisi olanlar için ayriliga, olmayanlar için yeni bir sevgili edinecegine; sevgilinizle, aranizda tartisma çikarak ayrildiginizi görmek, bir rakibinizin sevgilinizi sizden alacagina isarettir.

Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza, sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinize, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.


Nasıl Buldular


ryada sevgiliyi grmek,ruyada eski sevgiliyi opmek,rüyada sevgiliyi görmek,rüyada sevgiliyi öpmek,rüyada sevgiliyle gezmek
Benzer Konular
Rüyada Baba Görmek
Rüya Tabirleri
Rüyada Köpek Görmek
Rüya Tabirleri
Rüyada At Görmek
Rüya Tabirleri
Yazı Hakkında Hiç Yorum Yapılmamış