Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Cilde Ne İyi Gelir
Cilde Ne İyi Gelir
13
Ağu

Cilde ne iyi gelir?” sorusuna cevap vermeden önce, cilt tipinizi belirlemekte yarar var. Kuru, karma ya da yağlı bir cildiniz olabilir. Bunun için de her farklı cilt tipi için farklı yöntemler uygulamanız gerekebilir. Doğal maskeler, kimi zaman pahalı ürünlerden çok daha etkili olabiliyor. Mutfağınızdaki besinlerin gücünü hafife almayın.


cilde ne iyi gelir


Kuru bir cildiniz varsa, bal maskesi, zeytinyağı ve yumurta maskelerinden yardım alabilirsiniz. Zeytinyağı içerdiği yağ ile cildinize yağ kazandırırken, yumurta içerdiği protein ile cildinizi besler. Avokado ve aloe vera yağı maskesi de etkili bir maske olacaktır. Kuru ciltlere ne iyi gelir diyorsanız, yukarıdaki maskelerden birini düzenli olarak uygulayabilirsiniz. 20 dakika cildinizde bekletmeniz yeterli olacaktır.


Karma ve yağlı bir cilt tipiniz varsa, muhtemelen başınız siyah nokta ve sivilcelerle derttedir. Tüm bu cilt problemlerinden kurtulmak için istikrar şart. Yağlı ve karma ciltlere, yeşil kil maskesi iyi gelecektir. Yeşil kil maskesi, gözeneklerdeki kir ve kalıntılardan arındırırken, aynı zamanda sivilce izleri ve siyah noktalara karşı da iyi gelir.


munise.net


Nasıl Buldular


yaglı cilde ne iyi gelir,kuru ciltlere ne iyi gelir,cilde ne iyi gelir,kuru cilde ne iyi gelir
Benzer Konular
Yazı Hakkında Hiç Yorum Yapılmamış