Kayıt Sayfasına Hoşgeldiniz
Giriş Sayfasına Hoşgeldiniz
Şifrenizi mi unuttunuz?
Buğday Tenine Hangi Saç Rengi Gider
Buğday Tenine Hangi Saç Rengi Gider
28
Eyl

Buğday Tenli Kızlara Nasıl Bir Saç Rengi Yakışır


Esmer değil, ancak beyaz da değil. Her iki rengin arasında bir yerlerde, hafif bronz bir ten rengine sahip bayanlar, “buğday tenli” olarak gösterilebilir. Oysa Türk kadınlarına sorduğunuzda, yarısına yakınından “buğday tenli” olduğu cevabını alabilirsiniz. Oysa buğday ten rengi denildiğinde sarı rengini algılıyoruz ki bu da sonbahar kadınını temsil eder. Türkiye’de sonbahar kadınının sayısı diğer cilt renklerine göre daha azdır. Okuduklarınızdan sonra hala buğday tenli olduğunuzu söylüyorsanız, o zaman cilt renginize en uygun saç ve makyajları uygulamanın zamanı geldi. Peki, buğday tenine hangi saç rengi gider?


buğday ten


Buğday tenli kadına uygun saç rengini söylemeden önce, bu noktada göz renginizin de önemli olduğunu da unutmayın. Koyu kahve tonlarında gözleriniz ve buğday teniniz varsa, küllü kumral, koyu karamel ve viyole tonlar tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde bu renkler, mavi gözlü ve yeşil gözlü bayanlar için de uygun olacaktır.


Buğday tenine giden saç renklerinden biri de sarı balyaj ya da gölgeler atılmış saçlardır. Gölge, saçlarda hoş bir hava yaratıyor. Eğer açık kahve saçlarınız ve buğday teniniz varsa, altın rengi ve sarı arasında renklerde gölge ve balyaj yaptırmayı düşünebilirsiniz.


munise.net


Nasıl Buldular


Buday ten,buğday tene hangi saç rengi gider,buğday tenli bayanlara hangi saç rengi yakışır,buğday tenlilere hangi saç rengi gider,buğday tenlilere hangi saç rengi yakışır
Yazı Hakkında Hiç Yorum Yapılmamış